Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Opisy meczów
KLUBOWICZ

Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 141

Skąd: Jasełko

PostWysłany: Nie 18:52, 10 Cze 2007    Temat postu: Zgłobień - Szufnarowa 10 : 1

Cool cdn. Cegi

cegi21

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 97

PostWysłany: Nie 20:02, 10 Cze 2007    Temat postu:

Mecz rozpoczął się mocnym uderzeniem gospodarzy, już 8-ma min okazała się szczęśliwą, po akcji lewą stroną trener strzela na krotki słupek, jest 1-0 i nic tylko więcej takich uderzeń. W raz z upływającymi minutami zawodnicy Szufnarowej zdawali sobie sprawę że ich postawa zaczyna przypominać „obronę Częstochowy” podczas gdy Iskra grała coraz śmielej. Akcje całego zespołu mogły się podobać kibicom, którzy z kolejnej bramki tym razem w wykonaniu Bodzia mogli się cieszyć już w 20 min. Kolejne dwie bramki w 27 i 40 min autorstwa trenera (siedziała mu piła nie powiem).Wynik na koniec I połowy mógł podwyższyć Hokej przechodząc pomiędzy obrońcami jak między tyczkami podał równolegle do bramki no ale cóż nikt nie zamknął akcji. II połowa to troszkę więcej indywidualnych akcji zawodników co przyniosło zamierzony efekt. Najprawdopodobniej pierwszą bramkę strzeloną głową w swojej karierze w seniorach zdobywa Hokej w 47 min , piłka po koźlę wpada do bramki. Się chłopak rozegrał i już po chwili z pełnym impetem kopie prosto w bramkarza, piłka po odbiciu spada na 30 metr, gdzie bez zastanowienia uderza w nią Kapeć a ta po rękach bramkarz wpada do bramki. Wynik w pełni satysfakcjonujący, jest już w końcu 6-0, no ale nasi nie przestają. Faul na Śrubie na wysokości 30 m, do piłki podchodzi Kapeć i jest 7-0. Na 8-0 podwyższa Kroker po indywidualnym rajdzie z połowy boiska rewanżując się za niestrzelony karny w zeszłej rundzie. Bramka na 8-1 dla gości po rzucie karnym. Ostatnie słowo należało jednak do gospodarzy a konkretne do Bodzia, który strzela na 9-1 i 10-1 po składnych akcjach zespołu, należy tu wspomnieć ze były to 98 i 99 bramka w jego karierze miejmy nadzieje że 100-tną zobaczymy w Lutoryży. Ps. Pochwała należy się wszystkim zawodnikom.

PostWysłany: Pon 15:38, 11 Cze 2007    Temat postu:

No ładnie opisane ja tez żem sie ładnie załatwiłem dzis ledwo chodze byłem wczoraj na pogotowiu i mam stłuczony palec.

czyli pozostaje Ci Kroker nie cały miesiąc Razz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Opisy meczów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)