Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Opisy meczów

Dołączył: 12 Kwi 2007
Posty: 141

Skąd: Jasełko

PostWysłany: Pon 21:39, 16 Kwi 2007    Temat postu: Dobrzechów - Iskra 0 - 2

Mecz ten przebiegał jednostronnie na korzyść Iskry co zauważyć mogli nawet kibice z Dobrzechowa. Już od początku meczu gra odbywała się na połowie gospodarzy. Szybko strzelona bramka po indywidualnej akcji Bodzia 7' spotkania, ustawiła przebieg meczu. 15' bodzo mógł ponownie strzelić bramkę ale dobrze spisał się bramkarz jak zresztą w całym spotkaniu wybijając piłkę za linię końcową. Kroker z rzutu wolnego 35 m mocny strzał pod poprzeczkę i znowu dobra iterwencja br. Wrzutka w pole karne z prawej strony boiska, Cegi uderza a br wybija piłkę na róg. W podobnej sytuacji znalazł się Bodzio uderzył LN a piłka minimalnie mineła bramkę. Zawodnikom z Iskry brakowało szczęścia bo wynik po I połowie mógł być wyższy niż prowadzenie jedną bramką.
II połowa miała podobny przebieg, zmiany które nastąpiły: beret i darek przyniosły wzmocnienie w strefie ataku, czego efektem była bramka darka po podaniu bodzia. Darek stojąc tyłem do bramki popisał się ładnym opanowaniem piłki i wykończeniem akcji na 0:2 - był to debiut tego zawodnika
w seniorach i pierwszy mecz w Iskrze. Na listę strzelców mogli wpisać się jeszcze beret ładnym strzałem nad poprzeczką, Cegi uderzeniem w światło bramki itd. Przeciwnicy w całym meczu mieli niewiele sytuacji bramkowych. Cool

Ostatnio zmieniony przez fighter dnia Pon 13:30, 14 Maj 2007, w całości zmieniany 3 razy
SAPER

Dołączył: 16 Kwi 2007
Posty: 2

PostWysłany: Śro 10:06, 18 Kwi 2007    Temat postu:

Darek powinien posawić kolegom klubowym 2x0,5 litra za debiut i pierwszego gola w Iskrze.

PostWysłany: Śro 17:31, 18 Kwi 2007    Temat postu:

ja tez Very HappyVery Happy a spaer niech postawi o.5 za 1 posta na forum Very HappyVery Happy

PostWysłany: Śro 19:05, 18 Kwi 2007    Temat postu:

My tak dlugo czekac nie bedziemy pozatym ciekawe czy fighter tez tak abstynent byl;p

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Opisy meczów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)