Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Opisy meczów

Czy druzyna iskry zdola obronic ostatnie miejsce w tabeli??
Wszystkich Głosów : 3

John Wayne

Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 1

PostWysłany: Sob 14:57, 17 Maj 2008    Temat postu: iskra mogielnica- CZARNI CZUDEC

Mecz rozpoczal sie punktualnie o 11.03. Od pierwszych minut zarysowala sie wyrazna przewaga gosci z Czudca. "Zawodnicy" iskry ograniczali sie do wejscia w pole karne i rozpaczliwego wybijania pilek na tzw. "uwolnienie". Jak sie pozniej okazalo taktyka ta okazala sie genialna i uratowala iskre przed pogromem. Juz po 10 minutach gry pierwsza bramke zdobyli goscie. Bramkarz probowal uratowac sytuacje wyjsciem do pilki jednak pomylil kierunki i zawodnik Czarnych stanal przed pusta bramka. Gol i 0-1. Na trybunach szalenstwo. Kolejna bramka padla w 14 minucie gdy zawodnik Czarnych swietnie przymierzyl zza pola karnego i pilka wyladowala w dlugim rogu bramki lapacza pilek iskry. Bramkarz bez szans, zasloniety byl przez cala druzyne ktora znajdowala sie w polu karnym i bronila dostepu do bramki. Na kolejna bramke trzeba bylo czekac az do 23 minuty. Jednak i to okazalo sie nie wystarczajace dla graczy z Czudca. W 30 minucie dolozyli oni do wyniku kolejna bramke. Niestety po tym golu miejscowi statysci stracili ochote do gry i skupili sie na poprawie kondycji biegajac za pilka ktora krazyla pomiedzy zawodnikami lidera tabeli. Do przerwy wynik nie ulegl juz zmianie. Po 15 minutach przerwy druzyny zamienily sie stronami i przystapily do dalszej gry w dziada. W miedzyczasie zawodnik iskry zdecydowal sie na drugi i jak sie okazalo ostatni strzal w meczu. Tymczasem po drugiej stronie lapacz pilek iskry wykazywal sie nie lada umiejetnosciami gdy odbijala sie od niego pilka po strzalach zawodnikow z Czudca. Sedzia probojac dac szanse iskrze na wyrownanie usunal z boiska najlespzego statyste dnia w druzynie gospodarzy nagradzajac go czerwona kartka. Niestety nie pomoglo nawet to. W 80 minucie na 5-0 podwyzsza zawodnik Czarnych. Gdy sedzia zakonczyl mecz w sektorze gospodarzy nastal istny szal radosci. Dalo sie zauwazyc wyrazna ulge spowodowana niskim wymiarem kary. Pojawily sie nawet glosy "Nie taki dobry ten lider" , "Gdybysmy strzelili 6 bramek to bysmy wygrali" czy nawet "Trenerze, dobrze bylo??". Dzieki tej porazce zawodnicy iskry utrzymali sie na ostatnim miejscu pewnie zmierzajac po koncowy triumf w rozgrywkach.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Opisy meczów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)