KLUBOWICZ
KLUBOWICZ

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 312

PostWysłany: Wto 16:17, 06 Maj 2008    Temat postu: Iskra Zgłobień-Zimowit Rzeszów

11.05.2008 godz 13.30

Ostatnio zmieniony przez miro89 dnia Wto 16:34, 06 Maj 2008, w całości zmieniany 1 raz
MACIEK
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 313

PostWysłany: Wto 19:54, 06 Maj 2008    Temat postu:

No to trzeba pójść za ciosem i sprawic sensacje... Wprawdzie przeciwnik słaby nie jest ale "piłka jest okrągła a bramki sa dwie" i cały urok w pilce jest taki ze kazdy moze wygrać z każdym... zycze powodzenia chlopaki Wink P.S czemu mecz jest o 13.30 a nie 15 ??

SIWY

Posty: 177

PostWysłany: Nie 16:00, 11 Maj 2008    Temat postu:

WYNIK SPOTKANIA 2:0 (D. SWIDER, M. SUROWIEC )

czajnik10

Dołączył: 14 Maj 2007
Posty: 43

PostWysłany: Nie 18:50, 11 Maj 2008    Temat postu:

brawo panowie nareszcie było bardzo duzo walki i odrazu widac efekty, i to z wiceliderem!!! ale bramkarz dziś pokazał klase!!! "brawo Danielku " Laughing

MACIEK
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ

Posty: 313

PostWysłany: Nie 18:58, 11 Maj 2008    Temat postu:

Mysle ze cała druzyna pokazała klase!!! Straszna ambicja!! Wreszcie bramki nie wpadły z stałych fragmętów tlyko najpier po pieknym strzale Damiana S z woleja a potem idealnympodaniu kościego i pewnym mocnym strzale Hokeya.. Daniel wybronione dwie sam na sam i pewne wyjscia do pilki!! Było troche strat i chaotycznej gry ale ogólnie z pokazaliscie sie z dobrej strony!! Mecz bardzo ostry wspaniałe emocje które podgrzali sedziowie, którzy ewidentnie byli przestraszeni kibiców Zimovita... Pokazał Mirkowi niesłuszna druga a wkonsekwencji czerwona kartke.. popełnił kilka błedów w zła strone wskazując wykonawce autu(na niekozysc Iskry)na domiar złego w samej koncówce nie gwizdnał ewidentnego karnego na Damianie!! Nie ma co jednak rozpaczać gdyż jego pomyłki nie kosztowały nas poza zbednymi emocjami nic!! BRAWO Chłopaki teraz na fali jedziemy do konca Wink Oby więcej takich meczy !! (w A-klasie oczywisicie) Very Happy

Obsertwator83

Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 26

PostWysłany: Pon 11:18, 12 Maj 2008    Temat postu:

ZGŁOBIEŃ - ZALESIE 2-0 !!!

BRAWO ! Kolejne 3 pkt na naszym koncie ! Mecz rozpoczął sie rewelacyjnie już na początku spotkania D. Świder popisał sie rewelacyjnym uderzeniem i dał prowadzenie Iskrze ! na 2-0 w drugiej połowie podwyższył M. Surowiec !
I połowa ze wskazaniem na Zimowit który częściej zagrażał bramce Zgłobnia , ale stojący miedzy jej słupkami D. Kalandyk kolejny raz udowadnia ze wie co należy do jego obowiązków na tej pozycji , broni kilka sytuacji "sam na sam " , dobra gra na przed polu , komunikacja z kolegami ! II połowa to juz mecz bardzo wyrównany , akcje zarówno gospodarzy jak i przyjezdnych ! Na Brawa i słowa uznania na pewno zasłużył D.Kościak gra na wysokim poziomie , rozbijał ataki gości , czego nie ułatwiał mu napastnik Zalesia (nr.11) ! Dobre występy zaliczyli również D.Świder , M.Surowiec !Szkoda nie wykorzystanego karnego przez B.Ruszałe który rowniez zagrał na dobrym poziomie.Rzeczy której trochę brakowało to dokładności w podaniach jak i w przyjęciu piłki ! Wielki Szacunek i Brawa dla wszystkich zawodników za walkę , walkę , ambicje , pozostawione zdrowie , wylany pot ! Miejmy nadzieje ze rozpędzająca sie drużyna Iskry nie zwolni tempa i w kolejnych spotkaniach zaprezentuję jeszcze lepszy Football i doliczy kolejne pkt do swojego konta !

ZA WALKĘ ! ZA ZWYCIĘSTWO !!!! Hej !!!!!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Mecze Ligowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)