KLUBOWICZ
KLUBOWICZ

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 312

PostWysłany: Czw 19:04, 22 Maj 2008    Temat postu: Iskra Zgłobień-Świlczanka Świlcza

PostWysłany: Czw 20:39, 22 Maj 2008    Temat postu:

Zdecydowanie powtórzy... skoro udało sie wygrac po kapitalnym meczu z Zimovitem to dlaczego nie mozna takiego meczu zagrac jeszcze raz?? Moze to byc jeden z decydujacych meczy wiec ambicji i woli walki to nikomu nie powinno zabraknac!! Powodzenia zycze ja wieze!!

ISKRA - SWILCZANKA 2-1

bodzior1
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ

Posty: 305

PostWysłany: Sob 14:16, 24 Maj 2008    Temat postu:

warto podkreslic korzystny dla nas uklad par w tej kolejce...ostatni Czudec podejmuje u siebie walczacy o awans Zimowit,ktory po ostatnich dwoch porazkach(z nami 0-2 i z Wislokiem 2-3) z pewnoscia nie pozwoli sobie na kolejna strate punktow..Rowniez dwie porazki zanotowal ostatnio Bratek , ktory podejmuje na wlasnym terenie naszego kolejnego "pretendenta"w walce o utrzymanie-druzyne Granitu..tutaj takze druzynie gosci ciezko bedzie o punkty..nasz ostatni rywal-ekipa rezerw Izolatora takze czeka ciezki wyjazd do Strzyzowa i jesli Wislok podejdzie do tego spotkania powaznie to goscie nie maja co liczyc na zdobycz punktowa..no a my nie mamy sie co ogladac na rywali tylko trzeba podtrzymac dobra passe, zagrac kolejne zwycieskie zawody i siegnac po 3pkt:)

MACIEK
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ

Posty: 313

PostWysłany: Nie 10:26, 25 Maj 2008    Temat postu:

Sprawa jest "prosta".. jestesmy nad strefa spadkowa wiec trzeba wygrac wszystkie mecze i miec "daleko gdzies" co beda robili inni Very Happy bo jak to mowia "umiesz liczyc licz na siebie"... Wink

PostWysłany: Nie 18:31, 25 Maj 2008    Temat postu:

Powiem tak.. gry takiej jak Iskra w pierwszej polowie a szczegolnie pierwszych 10 minutach nie powstydzila by sie zadna druzyna w Okregowce!! w drugiej polowie zwyczajnie brraklo sil.... moglismy ten mecz wygrac ale gdyby wpadla bramkana 1:2 to chyba nikt by nie byl zdziwiony.... w pierwszej polowie nasz bramkarznie mial kontaktu z pilka natomiast w drugiej kilkakrotnie ratowal zespol... mysle ze bylo duzo emocji, ktore podgrzewali kibice gospodarzy i gosci. Sedzia nie "rozegral" zlych zawodow ale kiepska praca liniowych sprawila ze narazil sie na wscieklość ogladajacych!! Nie macorozpaczac pomimo tego ze podobnie jak w Boguchwale pozostal maly niedosyt!! Podobno przegrala druzynaz Wysokiej Strzyzowskiej wiec nic jeszcze zlego sie niestalo!! BRAWO ZA WALKE!!

PostWysłany: Nie 20:29, 25 Maj 2008    Temat postu:

Iskra Zgłobień - Świlczanka Świlcza 1-1 !

Historia lubi się powtarzać ! Tak jak w ubiegły weekend Iskra odnotowuje remis 1-1 ! Zgłobień juz na początku meczu objął prowadzenie po wyprzedzeniu obrońcy gości przez S.Sitka i skierowanie piłki głową do bramki ! Niestety nie udało sie utrzymać prowadzenia do ostatniego gwizdka arbitra ! Świlcza w II połowie po podaniu piłki wzdłuż bramki zawodnik przyjezdnych pokonał D.Kalandyka ! I połowa to bardzo dobre widowisko sportowe , nikt nie mógł narzekać na brak emocji , walki , sytuacji podbramkowych , zdecydowaną przewagę miała drużyna gospodarzy ! W II części meczu nie było już tak kolorowo , z minuty na minute widoczne było opadanie z sił naszego zespołu , tempo gry spadło , do słowa zaczęła dochodzić drużyna z Świlczy , ale od początku rundy dobrze spisujący sie golkiper Iskry udowadniał ze jest pewnym punktem drużyny Zgłobnia ! Ciężko pogodzić sie z decyzją sędziego , który nie podyktował rzutu karnego dla Iskry ! (Piłkę dostaje M.Surowiec wbiega na szybkości w pole karne rywala , po czym obrońca Świlczanki próbując wybić piłkę zahacza o nogi Surowca i powala rosłego napastnika Iskry , po czym słychać gwizdek sędziego , wskazuje na wolny dla Zgłobnia na linii pola karnego ! Następnie kibice gospodarzy starali sie przemówić do rozumu arbitrowi, nie koniecznie kulturalny sposób , niestety nie zmienił decyzji na dobrą ! ) Dobre spotkanie rozegrał jak to ostatnio bywa D.Kościak swoimi akcjami chwilami wprowadzał w zachwyt kibiców > Brawa również dla M.Borka który po części zrekompensowała sie za mecz w Boguchwale , bardzo dobre przerywanie akcji przeciwnika , rewelacyjna obrona nogą po strzale na" pustą bramkę " Brawo ! Dobrego słowa nie można powiedzieć natomiast o grze i postawie Ł. Cznadla brak orientacji na boisku , straty , brak walki , świecił tylko oczami , jego zmiennik natomiast świecił tylko butami , nie stwarzał on sytuacji które mogły by zagrażać bramce Świlczy , nie pokazał swoich rajdów przy bocznej linii boiska ! Ważny jest ten 1 pkt. , bo Granit Wysoka Strzyżowska poniosła porażkę w meczu z Bratkowicami ! Brawa Dla wszystkich Za Postawę i Walkę !

PostWysłany: Śro 7:51, 28 Maj 2008    Temat postu:

Panowie!!!!!! Pełna mobilizacja!!! Najbliższe najważniejsze dwa mecze musimy wygrać!!!!!!. Odpuszczamy sobotnie i piątkowe występy. Żadnych zlotów, 18-tek itp. Cel nasz jest jeden a więc podporządkujmy wszystkie swoje sprawy pod ten cel!!. Ja swoją obietnicę podtrzymuję!!!

miro89
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ

Posty: 312

PostWysłany: Śro 14:04, 28 Maj 2008    Temat postu:

witamy trenera na naszym forum Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Mecze Ligowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)