Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Opisy meczów

Posty: 141

Skąd: Jasełko

PostWysłany: Nie 20:16, 29 Kwi 2007    Temat postu: Mogielnica - Zgłobień 0-3

Very Happy Mogielnica - Zgłobień 0-3
Do meczu z gospodarzem wyszedł znacznie zmieniony skład jak do tej pory. Już w 10 min. spotkania po akcji Bodzia i jego podaniu Darek z lewej nogi 11 m umieszcza piłkę w bramce.
I połowa meczu była wyrównana. Obrońcy Mogielnicy próbowali długimi podaniami do napastników zaskoczyć Zgłobień ale nie przyniosło to efektu bramkowego. II połowa to praktycznie gra na jednej połowie boiska. W 55 min. po podaniu Bodzia z prawej strony boiska w pole karne do piłki dochodzi Darek i tym razem z prawej nogi w długi róg i piłka w siatce. Mogielnica dwa razy próbowała strzelać ale w tym dniu piłkarze nie mogli trafić w światło bramki. w 75 min. spotkania obrońca gospodarzy dotyka ręką w polu karnym (czerwona kartka), sędzia wskazuje 11 m. Mateusz pewnie wykonuje rzut karny. Pod koniec meczu Siwy był bliski zdobycia bramki z głowy ale piłka minimalnie minęła poprzeczkę. Obrońcy i bramkarz Iskry kolejny raz udowodnili, że strzelić bramkę Iskrze nie jest prosto. Mamy nadzieję, że ta postawa na boisku dotrwa do końca sezonu.

Ostatnio zmieniony przez fighter dnia Wto 10:45, 01 Maj 2007, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Opisy meczów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)